Amplexor a primit statutul de partener Valo Premium, o recunoaștere a angajamentului privind satisfacția clienților, experiența extinsă de implementare a intranetului și expertiza tehnologică ridicată.

„Amplexor este printre cei mai performanți parteneri Valo la nivel global. Ne bucurăm să acordăm companiei Amplexor cel mai înalt nivel din programul nostru de parteneri.” a spus Jari Pullinen, vicepreședintele Valo.

Pentru Amplexor, parteneriatul cu Valo a reprezentat o piesă strategică în portofoliul nostru de soluții de colaborare. Echipele noastre s-au îndrăgostit de la bun început de acest intranet-in-a box! Potențialul său de a rezolva provocările în ceea ce privește munca în echipă și de a îmbunătăți comunicațiile interne a fost crucial pentru proiectele clienților noștri.

Acest entuziasm față de tehnologia intranet Valo reiese din postările de pe bloguriebookuri și evenimentele clienților. Experții noștri au scris în mod extins despre lumea modernă a experienței intranet, despre cum se poate duce locul de muncă digital la următorul nivel și 11 motive pentru care vei iubi intranetul la prima vedere.

Un alt exemplu de succes al parteneriatului a fost lansarea Comunității spațiilor de lucru digitale din Luxemburg în luna mai. Am adunat profesioniști în domeniul comunicării, manageri intranet și entuziaști ai locurilor de muncă digitale pentru a discuta despre tendințele în materie de locuri de muncă digitale și am prezentat Valo drept soluția ideală dacă vă aflați în căutarea celei mai bune experiențe la locul de muncă și adoptarea ridicată de către utilizatori. Intraneturile Valo au reprezentat un subiect recurent de discuție în cadrul întâlnirilor noastre cu clienții sau la conferințele externe.

„Ne mândrim cu confirmarea realizărilor noastre comune excepționale prin intermediul acestei acreditări de partener Valo Premium ”, a spus Tom Laureys, Manager de soluții ECM. „Această recunoaștere este rezultatul dedicării echipei noastre și al câștigării încrederii și suportului clienților.” Chiar și în cadrul Amplexor există în plan un proiect Valo. O prioritate comună între comunicații interne, HR și IT, pentru a actualiza experiența noastră intranet și pentru a oferi tuturor echipelor și departamentelor un loc mai bun pentru a colabora și a comunica îndeaproape.

Nu este prima dată când expertiza noastră în colaborare a fost recunoscută. Contribuția Amplexor la promovarea intraneturilor gata de utilizare Valo a fost deja recunoscută prin premiul Valo Marketing Master din luna aprilie. Microsoft a evidențiat totodată expertiza noastră cu privire la tehnologiile Office 365 și SharePoint, acordând companiei Amplexor clasificarea Gold Competency și certificarea privind productivitatea în cloud când am devenit Microsoft Gold Partner

 

{{ blogPosts[0].html_title }}

{{ blogPosts[0].parent_blog.public_title }}

{{ blogPosts[0].meta_description }}

Citiți mai multe

The ten intranet commandments

Download your free copy of the ten intranet commandments ebook to get your intranet strategy on the right path. We cover the essential rules to spark employee engagement and promote real-time collaboration.

Citiți mai multe

{{ blogPosts[0].html_title }}

{{ blogPosts[0].parent_blog.public_title }}

{{ blogPosts[0].meta_description }}

Citiți mai multe

The ultimate intranet checklist

Download your free copy of the ultimate intranet checklist to discover all you should consider when planning the best intranet solution for your organization. Our essentials will get you on an easy-to-follow path to a successful intranet, from must-have features to user adoption strategies.

Citiți mai multe

Doriți să aflați mai multe despre intraneturile gata de utilizare Valo?