NASZA DZIAŁALNOŚĆ

Skrojone na miarę strategie cyfrowej transformacji działalności klienta oraz optymalizacji wszystkich jego kanałów cyfrowych, widoczności w sieci oraz reputacji w mediach społecznościowych.

więcej informacji

Popraw pozycjonowanie marki i interakcje z klientami we wszystkich cyfrowych punktach kontaktu – od firmowych witryn internetowych po portale partnerów i intranet nowej generacji.

więcej informacji

Udoskonal globalne wysiłki marketingowe poprzez spersonalizowaną taktykę, która przyciąga, zdobywa i utrzymuje uwagę potencjalnych partnerów i klientów na różnych kanałach.

więcej informacji

Innowacyjne narzędzia wsparcia posprzedażowego oraz samoobsługi w celu podniesienia poziomu satysfakcji klienta na każdym etapie procesu sprzedażowego.

więcej informacji

Usprawnij cyklu życia informacji w celu optymalizacji komunikacji biznesowej, zwiększenia produktywności pracowników oraz uzyskania pełnej widoczności procesu.

więcej informacji

Połącz zespoły dzięki kompletnemu ekosystemowi kooperacyjnemu, który maksymalizuje mobilność, produktywność i wydajność w całej organizacji.

 

więcej informacji

Uzyskaj pełny przeglądu klientów oraz najlepsze w swojej klasie rozpatrywanie spraw dzięki połączeniu kontaktów z klientami z informacjami oraz procesami biznesowymi.

więcej informacji

Zoptymalizuj i zabezpiecz przepływy informacji dzięki strategii zgodnej z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych, skoncentrowanej  na zasadzie prywatności w fazie projektowania („privacy by design”) i prywatności domyślnej („privacy by default”) oraz wbudowanej rozliczalności.
 

więcej informacji

Mów językiem swoich klientów i zdobywaj nowe rynki dzięki fachowo przetłumaczonym treściom we wszystkich punktach kontaktu oraz wszystkich branżach, w tym w branży nauk biologicznych.

więcej informacji

Uprość projekty tłumaczeniowe i zarządzanie dostawcami dzięki Transplicity - naszej inteligentnej i elastycznej technologii zarządzania tłumaczeniami.

więcej informacji

Odkryj SiteSync, szybsze i łatwiejsze rozwiązanie do tłumaczenia stron internetowych, które pozwala skrócić czas potrzebny do uruchomienia witryny nawet o 90% oraz zapewnia analizy na żądanie.

więcej informacji

Twórz interesujące treści wielojęzyczne dla dowolnych grup docelowych oraz prowadź kampanie marketingowe zoptymalizowane pod kątem zwrotu z inwestycji.

więcej informacji

Potężne narzędzie analizy biznesowej przeznaczone do standaryzacji procesu zarządzania danymi w całej firmie i podczas całego cyklu życia wyrobu.

 

więcej informacji

Najbardziej zaawansowane, elastyczne i dojrzałe rozwiązanie. Ułatwia użytkownikom tworzenie i łączenie wniosków o rejestrację i procesów publikacji, a także zarządzanie nimi.

 

więcej informacji

Wysoce elastyczne rozwiązanie umożliwiające użytkownikom efektywne zarządzanie projektami i dokumentami badawczo-rozwojowymi, w tym badaniami klinicznymi.


 

więcej informacji

Zintegrowane, elastyczne oprogramowanie gotowe do zastosowania w przedsiębiorstwie, unikalne i sprawdzone. Zapewnia wsparcie procesów zarządzania jakością i dokumentami regulowanymi. Umożliwia firmom z branży nauk biologicznych ograniczenie ryzyka regulacyjnego i poprawę bezpieczeństwa i jakości.

więcej informacji

JESTEŚMY FIRMĄ O GLOBALNYM ZASIĘGU

41

oddziałów

23

kraje

1850

pracowników

Wydarzenia i webinaria

AKTUALNOŚCI

Klienci Amplexor docenieni za wielokrotnie nagradzaną transformację cyfrową

04 Nov 2019

Podczas wydarzenia Corporate IT Awards wyróżniono klientów Amplexor: FEDNOT, Multipharma i WABCO za osiągnięcia i sukcesy związane z transformacją cyfrową.

Amplexor organizuje pierwszy obóz szkoleniowy OpenText Captiva Boot Camp w Niderlandach

30 Sep 2019

Amplexor zorganizował pierwszy obóz szkoleniowy OpenText Captiva Boot Camp w Eindhoven w Niderlandach – dziesięciodniowy program w całości poświęcony projektowaniu procesów na platformie Captiva oraz administrowaniu systemem.

Amplexor uruchamia nową sieć intranet dla czołowego dystrybutora farmaceutycznego Multipharma

02 Sep 2019

Multipharma, największy detaliczny sprzedawca farmaceutyczny w Belgii, uruchomił nową, opracowaną przez firmę Amplexor platformę współpracy. Nowa sieć intranet grupy bazująca na technologii Valo będzie stanowić podstawę komunikacji między wszystkimi lokalizacjami firmy.

W magazynie Pharmafield można przeczytać o wiedzy fachowej firmy Amplexor w zakresie norm ISO IDMP

14 Aug 2019

Siniša Belina, ekspert firmy Amplexor ds. branży nauk biologicznych, zagościł na łamach magazynu Pharmafield jako autor artykułu dotyczącego wdrożenia norm ISO IDMP.

Amplexor w PharmaTimes

16 Jul 2019

Agnes Cwienczek z firmy Amplexor wyjaśnia, że zarządzanie etykietowaniem na wielu rynkach globalnych może być wymagające, zwiększa się częstotliwość i złożoność zmian, a firmy z branży nauk biologicznych muszą teraz znaleźć nowe podejście. W tym artykule opisuje potrzebę prawdziwie kompleksowego śledzenia etykiet i produktów oraz wprowadzenia systemu zarządzania zmianami, tak by osiągnąć całkowitą identyfikowalność i kontrolę.

Valo Premium Partner: firma Amplexor otrzymała status partnera na najwyższym poziomie

15 Jul 2019

Firmie Amplexor przyznano status Valo Premium Partner – najwyższy poziom partnerstwa dla Valo – w uznaniu za rozległą wiedzę w zakresie wdrażania sieci intranet.

ZAUFALI NAM