NASZA DZIAŁALNOŚĆ

Skrojone na miarę strategie cyfrowej transformacji działalności klienta oraz optymalizacji wszystkich jego kanałów cyfrowych, widoczności w sieci oraz reputacji w mediach społecznościowych.

więcej informacji

Popraw pozycjonowanie marki i interakcje z klientami we wszystkich cyfrowych punktach kontaktu – od firmowych witryn internetowych po portale partnerów i intranet nowej generacji.

więcej informacji

Udoskonal globalne wysiłki marketingowe poprzez spersonalizowaną taktykę, która przyciąga, zdobywa i utrzymuje uwagę potencjalnych partnerów i klientów na różnych kanałach.

więcej informacji

Innowacyjne narzędzia wsparcia posprzedażowego oraz samoobsługi w celu podniesienia poziomu satysfakcji klienta na każdym etapie procesu sprzedażowego.

więcej informacji

Usprawnij cyklu życia informacji w celu optymalizacji komunikacji biznesowej, zwiększenia produktywności pracowników oraz uzyskania pełnej widoczności procesu.

więcej informacji

Połącz zespoły dzięki kompletnemu ekosystemowi kooperacyjnemu, który maksymalizuje mobilność, produktywność i wydajność w całej organizacji.

 

więcej informacji

Uzyskaj pełny przeglądu klientów oraz najlepsze w swojej klasie rozpatrywanie spraw dzięki połączeniu kontaktów z klientami z informacjami oraz procesami biznesowymi.

więcej informacji

Zoptymalizuj i zabezpiecz przepływy informacji dzięki strategii zgodnej z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych, skoncentrowanej  na zasadzie prywatności w fazie projektowania („privacy by design”) i prywatności domyślnej („privacy by default”) oraz wbudowanej rozliczalności.
 

więcej informacji

Mów językiem swoich klientów i zdobywaj nowe rynki dzięki fachowo przetłumaczonym treściom we wszystkich punktach kontaktu oraz wszystkich branżach, w tym w branży nauk biologicznych.

więcej informacji

Uprość projekty tłumaczeniowe i zarządzanie dostawcami dzięki Transplicity - naszej inteligentnej i elastycznej technologii zarządzania tłumaczeniami.

więcej informacji

Odkryj SiteSync, szybsze i łatwiejsze rozwiązanie do tłumaczenia stron internetowych, które pozwala skrócić czas potrzebny do uruchomienia witryny nawet o 90% oraz zapewnia analizy na żądanie.

więcej informacji

Twórz interesujące treści wielojęzyczne dla dowolnych grup docelowych oraz prowadź kampanie marketingowe zoptymalizowane pod kątem zwrotu z inwestycji.

więcej informacji

Potężne narzędzie analizy biznesowej przeznaczone do standaryzacji procesu zarządzania danymi w całej firmie i podczas całego cyklu życia wyrobu.

 

więcej informacji

Najbardziej zaawansowane, elastyczne i dojrzałe rozwiązanie. Ułatwia użytkownikom tworzenie i łączenie wniosków o rejestrację i procesów publikacji, a także zarządzanie nimi.

 

więcej informacji

Wysoce elastyczne rozwiązanie umożliwiające użytkownikom efektywne zarządzanie projektami i dokumentami badawczo-rozwojowymi, w tym badaniami klinicznymi.


 

więcej informacji

Zintegrowane, elastyczne oprogramowanie gotowe do zastosowania w przedsiębiorstwie, unikalne i sprawdzone. Zapewnia wsparcie procesów zarządzania jakością i dokumentami regulowanymi. Umożliwia firmom z branży nauk biologicznych ograniczenie ryzyka regulacyjnego i poprawę bezpieczeństwa i jakości.

więcej informacji

JESTEŚMY FIRMĄ O GLOBALNYM ZASIĘGU

41

oddziałów

23

kraje

1850

pracowników

Wydarzenia i webinaria

AKTUALNOŚCI

Amplexor powołuje nowych liderów w regionie DACH

27 Feb 2020

Amplexor ogłasza objęcie stanowisk przez Marie-Laure Vinckx i Manuela Stöckla, aby stymulować dynamiczny rozwój w Niemczech, Szwajcarii i Austrii (DACH).

Amplexor rozwija zespół certyfikowanych ekspertów wyspecjalizowanych w wielu rozwiązaniach Adobe

10 Feb 2020

Specjaliści firmy Amplexor w dziedzinie doświadczenia cyfrowego zostali uznani za ekspertów merytorycznych Adobe po uzyskaniu certyfikacji dla wielu rozwiązań.

Parlament Europejski udziela firmie Amplexor nowego zamówienia na tłumaczenia

30 Jan 2020

Parlament Europejski ponownie zaufał firmie Amplexor, udzielając ośmiu nowych zamówień na usługi tłumaczeniowe.

Amplexor po raz kolejny został platynowym partnerem OpenText

17 Jan 2020

Amplexor uzyskał na drugi rok tytuł Platinum Partner oznaczający najwyższy poziom partnerstwa z firmą OpenText.

Amplexor wydaje publikację o najważniejszych trendach dotyczących treści na 2020 r.

09 Jan 2020

Firma Amplexor przygotowała publikację o ogólnoświatowych trendach dotyczących treści, zawierającą też przewidywania ekspertów co do przyszłości treści w różnych sektorach i dziedzinach działalności.

Amplexor zdobywa nową Specjalizację Adobe

19 Dec 2019

Firma Adobe przyznała Amplexorowi nową Specjalizację AEM, która jest wyrazem uznania dla kompetencji naszych zespołów i naszego wkładu w sukcesy, jakie klienci odnoszą w przestrzeni cyfrowej.

ZAUFALI NAM