SEMINARIUM FIRMY AMPLEXOR: Jak najlepiej wykorzystać budżet na tłumaczenia

22 listopad 2017

Weź udział w bezpłatnym seminarium i zdobądź cenną wiedzę jak tworzyć wysokiej jakości spójne wielojęzyczne dokumenty, a przy tym nie przepłacać. 

Weź udział w bezpłatnym seminarium Jak najlepiej wykorzystać budżet na tłumaczenia i dowiedz się jak najnowsza technologia może pomóc w cięciu kosztów, poprawie jakości i zwiększeniu produktywności podczas tworzenia więlojęzycznych dokumentów.

Wielojęzyczna treść dokumentów nie jest już wyłączną domeną międzynarodowych korporacji. Dziś globalny rynek wymusza, aby firmy rozmawiały ze swoimi odbiorcami w ich językach ojczystych. Dlatego też, ze względu na rosnącą ilość tłumaczonej dokumentacji, istnieje prawdopodobieństwo, że potrzeby mogą przekraczać Twój budżet na tłumaczenia.

40-minutowe seminarium w jęz. polskim i angielskim obejmie tematy począwszy od portali do zarządzania tłumaczeniami typu "wszystko w jednym" a kończąc na narzędziach tłumaczeniowych typu CAT. Dzięki temu dowiesz się jak najnowsze technologie pomogą Ci obniżyć koszty, poprawić jakość wielojęzycznych treści i usprawnić proces tłumaczenia.

Dowiesz się jak

  • Wybrać odpowiednie języki docelowe dla Twojej treści
  • Ustandaryzować terminologię używaną w firmie oraz styl komunikacji marki, aby poprawić jakość oraz przyspieszyć tłumaczenie
  • Zredukować ilość tłumaczonej treści a jednocześnie zapewnić wysoką jakość dokumentów
  • Efektywnie wykorzystać raz przetłumaczone fragmenty dokumentów i zredukować koszty u swych dostawców.

 

Prelegent  firmy AMPLEXOR: Aga Cieplowska, Regional Delivery Director CEE przekaże najnowsze informacje z zakresu:

  • Bazy pamięci i bazy terminologiczne
  • Edytory tekstów oraz systemy do zarządzania tłumaczeniami
  • Wydajność w tłumaczeniach
  • Łączenie baz oraz ekstrakcja terminów
  • Kontrola jakości i weryfikacja

Zarejestruj się na wybraną sesję jeszcze dziś!

Jak najlepiej wykorzystać budżet na tłumaczenia (Sesja w jęz. polskim)
Jak najlepiej wykorzystać budżet na tłumaczenia (Sesja w jęz. angielskim)

Nasz prelegent

Aga Cieplowska, Regional Delivery Director CEE, AMPLEXOR

Z ponad 13-letnim doświadczeniem w branży lokalizacyjnej koncentruje się na wielojęzycznej treści w różnych krajach, rynkach, przemyśle i kulturach. Aga, od w 2011 roku w AMPLEXOR, doskonale rozumie wyzwania rynku tłumaczeń oraz możliwości, jakie daje nowoczesna technologia. Chętnie dzieli się swoimi praktycznymi spostrzeżeniami, przez co pomaga klientom minimalizować koszty przy jednoczesnej poprawie jakości.