Sitecore

Kompleksowe rozwiązanie do zarządzania funkcjami dla klientów

Co to jest Sitecore?

Sitecore to globalny lider w zakresie zarządzania funkcjami dla klientów, który pozwala sprzedawcom przejąć pełną kontrolę nad funkcjami zapewnianymi klientom lub potencjalnym klientom.

W jakich celach jest on wykorzystywany?

Rozwiązanie to pozwala ukierunkować wszelkie działania na klienta. Sitecore Experience Profile™ wskazuje, z jakich funkcji oferowanych przez twoją firmę skorzystał każdy z odwiedzających.

Personalizacja i ukierunkowanie to kluczowe koncepcje platformy Sitecore. Baza danych Sitecore Experience™ zbiera dane dotyczące funkcji i łączy je z poszczególnymi klientami. Pomaga ona kontrolować wiedzę klientów, aby zapewniać im najbardziej odpowiednie funkcje w czasie rzeczywistym.

Sitecore umożliwia zarządzanie treścią, produktami i zasobami – a wszystko to w jednym miejscu. Platforma obejmuje moduły integracyjne mediów społecznościowych, platformę do e-mail marketingu, analizy społecznościowe i moduły publikacji. Zawiera ona ponadto moduły testów A/B oraz gotowe moduły analityczne. Sitecore automatycznie śledzi interakcje ze wszystkimi treściami w obrębie wszystkich kanałów wymiany informacji.

Dlaczego wybrać Sitecore?

Sitecore to efektywna platforma dla przedsiębiorstw szukających możliwości wykorzystywania danych klientów. Oferuje spersonalizowane funkcje oraz podnosi zaangażowanie i adaptację.

Sitecore zdobył pierwsze miejsce w kategorii Ability to Execute jako lider w dziedzinie analizy Gartner Magic Quadrant w odniesieniu do WCM w 2015 r.

Partnerstwo AMPLEXORA z Sitecore

AMPLEXOR jest partnerem Sitecore w obszarze rozwiązań.

Kto używa Sitecore?

Klienci firmy AMPLEXOR, tacy jak Esko korzystają z platformy Sitecore.

Do użytkowników Sitecore na całym świecie należą Canon, Carrefour, Kia Motors Australia, Oxfam oraz Van Gansewinkel.

Esko

Chcesz wiedzieć więcej na temat Sitecore?

Nasz zespół doświadczonych pracowników odpowiedzialnych za rozwiązania Sitecore chętnie odpowie na wszelkie pytania.

Sitecore why website personalization matters white paper

Nadchodzi nowa era zarządzania funkcjami. Personalizacja witryn internetowych jest w zasięgu ręki. Pobierz białą księgę Sitecore, aby dowiedzieć się, jak zachęcać klientów do zaangażowania za pomocą skrojonych na miarę treści przeznaczonych wyłącznie dla nich, tak aby zachęcić ich do zakupów i ponownego odwiedzania witryny internetowej, która zna ich najlepiej.

Sitecore Experience Platform ebook

Poznaj każdego klienta. Zdefiniuj każdą funkcję. Pobierz ebook i zapoznaj się z platformą do zarządzania funkcjami Sitecore.

Sitecore - Discover Experience Marketing

Czas, aby skupić się na tym, czego klienci oczekują od rozwiązań cyfrowych: bogatszych funkcjach dla klienta. W ebooku przedstawiono przyszłościowe rozwiązania w obszarze marketingu cyfrowego i powody, dla których należy z nich skorzystać.