Drupal

Platforma do zarządzania treścią witryn internetowych typu open source

Co to jest Drupal?

Drupal to platforma do zarządzania treścią witryn internetowych typu open source stworzona na potrzeby obsługi treści online i społeczności użytkowników, która pierwotnie została zaprojektowana i stworzona przez Dries Buytaert (Belgia). Sposób, w jaki platforma została zaprojektowana, oraz jej dostępność na potrzeby bardzo szybkiego pobierania w strefie open source przyciągnęły wielu programistów, którzy zaczęli tworzyć własne moduły na potrzeby społeczności Drupal. Drupal w łatwy sposób pozwala zorganizować treść, zarządzać nią i publikować ją w nieskończonych rodzajach konfiguracji. 

Dlaczego wybrać Drupal?

Nasi klienci używają platformy Drupal do tworzenia i utrzymywania witryn społecznościowych, firmowych, marketingowych, intranetowych, ekstranetowych bez ponoszenia kosztów związanych z opłatami licencyjnymi. Fakt, że odwiedzający witrynę mogą łatwo uzyskać login, zarejestrować się i brać udział w dyskusjach lub dodawać komentarze do blogów, sprawia, że platforma doskonale nadaje się do witryn z treścią tworzoną przez użytkowników.

Drupal zachęca sprzedawców do wykorzystywania znanego, lubianego i używanego przez nich oprogramowania marketingowego, co czyni z niej platformę wybieraną do tworzenia sieci zintegrowanych technologii marketingowych, takich jak CRM, aplikacje mobilne lub narzędzia do automatyzacji. Kluczowe moduły platformy Drupal oferują wbudowane usługi internetowe, które umożliwiają łatwe łączenie i prezentowanie oddzielnych źródeł danych oraz zarządzanie nimi.

Drupal wyróżnia się nie tylko dlatego, że jest produktem typu open source, lecz również dlatego, że wiele tysięcy dostępnych modułów ułatwia w znacznej mierze tworzenie stron internetowych, które zawierają wszelkie możliwe funkcje. Jednocześnie podstawowy moduł produktu zachowuje niezawodność i umożliwia łatwą obsługę.

Partnerstwo firmy AMPLEXOR z Drupalem i Acquią

AMPLEXOR, jako dostawca usług i wiedzy specjalistycznej firmy Drupal, jest członkiem sieci Acquia Partner, firmy świadczącej dodatkowe usługi handlowe powiązane z główną platformą Drupal.

Kto używa platformy Drupal?

Klienci firmy AMPLEXOR, w tym Komisja Europejska, szkoła wyższa Karel De Grote, Infrabel, KBC Bank i Bank Narodowy Belgii.

Wśród pozostałych użytkowników platformy Drupal na całym świecie są Warner Bros Recordings, Biały Dom, Universal Music i Greenpeace UK.

European Commission
Karel de Grote Hogeschool
Infrabel

Chcesz wiedzieć więcej na temat platformy Drupal?

Nasz zespół doświadczonych pracowników odpowiedzialnych za rozwiązania Drupal chętnie odpowie na Twoje pytania.

file

Pobierz e-book „Drupal 8: Jak wykorzystać platformę do zarządzania funkcjami cyfrowymi?”, aby uzyskać informacje na temat tego, co platforma Drupal 8 może zaoferować w obszarze zarządzania funkcjami cyfrowymi w twojej organizacji oraz wpływu wdrożenia platformy Drupal 8 na twoją obecną witrynę Drupal.