AMPLEXOR wita Sylvie Versteylen jako Wiceprezes Wykonawczą DXM/ECS

1 września 2017

AMPLEXOR ogłosił powołanie Sylvie Versteylen na stanowisko Wiceprezes Wykonawczej Jednostki Biznesowej DXM/ECS z siedzibą w Leuven w Belgii. Ten nowy nabytek to kolejny krok na drodze do to tego, by firma AMPLEXOR stała punktem odniesienia dla rozwiązań cyfrowych wraz z rozwojem globalnej sieci i oferty usług firmy.

Sylvie będzie kierować portfolio firmy w zakresie funkcji cyfrowych i treści dla przedsiębiorstw, w tym także w zakresie innowacyjnych rozwiązań na potrzeby zarządzania treścią, interakcji z użytkownikiem i współpracy biznesowej.  

W ciągu ostatnich 3 lat Sylvie pracowała jako dyrektor zarządzający These Days, prowadząc do sukcesów handlowych zespół ponad 150 osób, a także była nagradzana za pracę dla klientów takich jak Microsoft, Nationale Loterij, Telenet, Mazda, AG Insurance, czy Child Focus. Jej dogłębna znajomość sposobu myślenia klientów pozwoliła jej zebrać olbrzymie doświadczenie w dziedzinie marketingu, wielokanałowej transformacji i rozwoju biznesu w branży usługowej, handlu detalicznego i produkcji. Sylvie pracowała wcześniej jako szefowa pionu motoryzacyjnego These Days/Y&R/Wunderman i pełniła kluczowe funkcje w marketingu i e-handlu w grupie FNG fashion, Toyocie i Lexus Europe.

Magnesem dla Sylvie była otwartość i prawdziwy duch pracy zespołowej panujący w AMPLEXOR, a także chęć budowania przyszłych sukcesów firmy. "AMPLEXOR to zawsze była silna marka i punkt odniesienia dl najwyższej klasy platform treści. Szybki, międzynarodowy rozwój firmy stanowi wyjątkową szansę na wydobycie najlepszych cech technologii i indywidualnych umiejętności na potrzeby wdrażania dla naszych klientów bardziej inteligentnych, szybciej działających i wyższej jakości rozwiązań w zakresie treści i współpracy."

Witając Sylvie w zespole AMPLEXOR, prezes Mark Evenepoel podkreślał jej dogłębną znajomość rozwiązań cyfrowych i orientację na klienta. “Cieszę się, że mogę powitać Sylvie w zespole AMPLEXOR. Przynosi ona ze sobą olbrzymią wiedzę i doświadczenie, a także orientację na przyszłą współpracę z naszymi partnerami i klientami. Cieszymy się, że będzie kierować budową kompetencji cyfrowych firmy, a także tworzeniem nowej oferty usługowej i rozwojem terytorialnym.

Sylvie zastępuje Eric Pietersa, jednego z założycieli AMPLEXOR w Belgii, który opuszcza firmę po 14 latach, by realizować nowe pomysły biznesowe.   Łącząc swoje umiejętności przywódcze z silnym portfolio AMPLEXOR, Sylvie będzie budować kolejną fazę wzrostu i zobowiązań na rzecz klientów, partnerów i udziałowców firmy.  

Sylvie rozpocznie pracę już wkrótce i wkrótce też zacznie spotykać się z klientami i partnerami firmy. Śledź jej profil na LinkedIn, by otrzymywać aktualne informacje o działaniach tej jednostki biznesowej.

Profil | Sylvie Versteylen, Wiceprezes Wykonawcza DXM/ECS