AMPLEXOR oficjalnie zamknął transakcję przejęcia Sajan

19 lipca 2017

19 lipca 2017 r. AMPLEXOR oficjalnie zamknął transakcję przejęcia Sajan, Inc. - wiodącego dostawcy usług językowych z siedzibą w USA. Przejęcie to wzmacnia pozycję AMPLEXOR jako innowacyjnego lidera dostarczającego inteligentne rozwiązania dotyczące treści, które w wyjątkowy sposób usprawniają globalną, cyfrową interakcję przedsiębiorstw.

Przejęcie Sajan przez AMPLEXOR wzmacnia obecność firmy we wszystkich sektorach gospodarczych w USA i daje istniejącym klientom Sajan dostęp do dodatkowych mocy, globalnych zasobów, poszerzonego know-how i nowych technologii, które kompleksowo wspierają przedsiębiorstwa niezależnie od języka, formatu, czy lokalizacji.

Wraz z domknięciem transakcji AMPLEXOR przystąpił do planowania i wdrożenia integracji. Spółka nie zapomina o niezbędnych środkach ostrożności, tak by klienci mogli odnieść maksimum korzyści z przejęcia, a jednocześnie wciąż mieli dostęp do lokalnego, dedykowanego wsparcia.

Kliknij tu, by dowiedzieć się więcej na temat inteligentnych rozwiązań AMPLEXOR w zakresie treści.

 

O Sajan

Sajan to wiodący dostawca globalnych usług tłumaczeniowych i lokalizacyjnych, wspierający klientów na całym świecie w procesie ich niezakłóconego rozwoju na każdym rynku globalnej gospodarki. Fundamentem rozwiązań Sajan jest wiodący w branży system zarządzania tłumaczeniami - Sajan Transplicity, które pozwala na automatyzację procesów i wykorzystanie w innowacyjny sposób wielojęzycznych treści, dzięki czemu zapewnia klientom przewidywalność harmonogramów, wyższą jakość i oszczędności. Dzięki bliskiej współpracy z klientami doświadczony zespół ekspertów lokalizacji firmy Sajan tworzy skrojone na miarę rozwiązania, dzięki swojej elastyczności wspierające duże i małe przedsiębiorstwa, dla których prawdziwą wartością jest hasło "myśleć globalnie, działać lokalnie".