Amplexor.com - Embrace The Future - Solution

Rozwiązanie AMPLEXOR Aerospace Documentation Suite jest przeznaczone dla różnych użytkowników w branży lotnictwa i kosmonautyki oraz przemysłu obronnego zajmujących się tworzeniem i dystrybucją treści.

Łącząc ponad 30 lat doświadczenia w branży z naszą wiedzą specjalistyczną w zakresie zarządzania treścią, skupiamy się na optymalizacji procesów i systemów przepływu pracy naszych klientów związanych z treścią przy zapewnieniu zgodności i wydajności.

Od podręczników obsługi do wsparcia konserwacji rozwiązanie AMPLEXOR Aerospace Documentation Suite realizuje wszystkie etapy przygotowywania dokumentacji technicznej, dostarczając bezpieczne, zaktualizowane i dokładne informacje według norm zgodności wyznaczonych przez organy regulacyjne.

Dostarczenie wiarygodnych i dokładnych informacji ma kluczowe znaczenie dla przemysłu lotniczego i kosmonautycznego oraz przemysłu obronnego. Za każdym razem kiedy pojawia się nowy sprzęt lub nowa wersja, dokumentacja wspomagająca musi być aktualna i precyzyjna.

Nasze rozwiązanie Aerospace Documentation Suite zapewnia najwydajniejsze przepływy informacji w komunikacji biznesowej klienta, zapewniając:

  • Zgodność z normami obowiązującymi w branży (S1000D, ATA2200 i ATA2300)
  • Spójność i standaryzację dokumentów bez względu na źródło
  • Bezpieczne przechowywanie na centralnej platformie
  • Dostosowanie do każdego trybu operacji lotniczej i obowiązujących procedur
  • Interfejs dostosowany do potrzeb każdego użytkownika
  • Łatwe w użyciu narzędzia
  • Dostęp do specjalistycznych, przefiltrowanych treści z różnych mediów/urządzeń

Moduły

TechPubExpert

To rozwiązanie jest przeznaczone dla producentów samolotów, producentów oryginalnych części (OEM) oraz firm świadczących usługi serwisowania, napraw i generalnych przeglądów („MRO”), a jego celem jest pomoc w opracowaniu i dystrybucji wszelkich treści związanych z konserwacją samolotów.

FlightOpsExpert

Globalny system służący do opracowywania dokumentacji technicznej oraz zarządzania i korzystania z niej, przeznaczony dla producentów samolotów i silników, a także dla linii i operatorów lotniczych.

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o naszych rozwiązaniach?

Odkryj, jak możemy pomóc