MachineTranslationExpert

MachineTranslationExpert

Rozwiązanie AMPLEXOR MachineTranslationExpert to nasz firmowy system tłumaczenia maszynowego, który można dostosować do określonych dziedzin działalności i języków przedsiębiorstwa klienta.

TŁUMACZENIA NA MIEJSCU
Natychmiastowe tłumaczenia w trybie online umożliwiające szybszą dostawę przy krótkich terminach realizacji.

POUFNOŚĆ TREŚCI
100% bezpieczeństwo i poufność informacji przedsiębiorstwa klienta.

DOSTOSOWANE DO RODZAJU DZIAŁALNOŚCI
Stosowanie odpowiedniej terminologii technicznej i branżowej w każdym języku.

AMPLEXOR MachineTranslationExpert opiera się najnowocześniejszych algorytmach statystycznych i językowych, które można łatwo zintegrować z istniejącymi zasobami językowi klienta. Gwarantuje to wysokiej jakości wyniki dostosowane do celów komunikacyjnych klienta.

NATYCHMIASTOWE TŁUMACZENIA
MachineTranslationExpert umożliwia szybkie tłumaczenie krótkich tekstów i dokumentów wszelkiego rodzaju i dostosowanie się do bardziej napiętych terminów bez niepożądanego wpływu na poufność informacji przedsiębiorstwa.

SILNIKI Z MOŻLIWOŚCIĄ DOSTOSOWANIA DO INDYWIDUALNYCH POTRZEB
Nasze silniki tłumaczeniowe można dostosować do dziedzin działalności i języków przedsiębiorstwa klienta. Dzięki temu dostarczają one tłumaczenia zgodne z kontekstem marki i zawierające odpowiednie specjalistyczne słownictwo. 

OCENA WIARYGODNOŚCI
MachineTranslationExpert jest w stanie automatycznie ocenić wiarygodność treści, które zostały przetłumaczone maszynowo, zapewniając wyższą jakość i lepszą oceną kosztów i korzyści.

ŁATWA INTEGRACJA
Rozwiązanie AMPLEXOR MachineTranslationExper można łączyć z innymi modułami w przepływach prac tłumaczeniowych. Istnieje możliwość wprowadzenia kilku poziomów weryfikacji i edycji w zależności od oczekiwanych wyników. 

Do you need help with your multilingual content?