Microsoft (SharePoint)

Sztandarowy produkt Microsoft do obsługi współpracy w ramach przedsiębiorstwa i cyfrowego miejsca pracy

Chcesz dowiedzieć się więcej o platformie SharePoint?

Czym jest platforma SharePoint?

Microsoft SharePoint to sztandarowy produkt Microsoft do obsługi współpracy w ramach przedsiębiorstwa. Jego główne filary to praca zespołowa, zarządzanie dokumentami, zarządzanie zawartością serwisów internetowych, wyszukiwanie i analiza informacji biznesowych. Daleko idąca integracja z narzędziami Microsoft Office 365, Microsoft Skype for Business, OneDrive oraz Exchange czynią z niego niezastąpioną technologię w przestrzeni rozwiązań dla cyfrowego stanowiska pracy. Platforma SharePoint jest dostępna jako produkt do przeznaczony do instalacji w siedzibie klienta, jako usługa w chmurze oraz w układzie hybrydowym.

W jakich celach jest ona wykorzystywana?

Platforma SharePoint jest najczęściej używana do obsługi pracy zespołowej lub w ramach projektu, gdy zachodzi potrzeba dzielenia się dokumentami i listami z innymi członkami zespołu lub partnerami i klientami. Nadaje się także w pełni do tworzenia portali firmowych w sieci Intranet lub Extranet, a nawet do publikacji witryn internetowych. Nasi klienci używają platformy SharePoint także do zarządzania sprawami i do realizacji szeregu zastosowań biznesowych.

Dlaczego warto wybrać Microsoft SharePoint?

Ponieważ liczba dostępnych funkcji i możliwości jest niemal nieograniczona, platforma SharePoint oferuje różnorodne rozwiązania z zakresu zarządzania treścią i współpracy w ramach jednej platformy.

Zwłaszcza w środowiskach informatycznych, w których produkty Microsoft są korporacyjnym standardem, platforma SharePoint stanowi logiczny wybór. Oferta dostępnych na rynku dodatków do platformy SharePoint obejmuje wiele interesujących rozwiązań, możliwości SharePoint można łatwo rozszerzyć w celu zaspokojenia konkretnych potrzeb.

Wprowadzenie narzędzi SharePoint Online i Office 365 czyni dziś jeszcze łatwiejszym wyjście z platformą poza zaporę sieciową i kontakt z klientami i partnerami.

Partnerstwo AMPLEXORA z Microsoft

AMPLEXOR jest partnerem zarządzanym firmy Microsoft i posiada certyfikat w dziedzinach Współpracy oraz Produktywności w chmurze.

Usługi obejmują tworzenie koncepcji, migrację, realizację, personalizację i wdrażanie wszystkich aspektów platformy SharePoint dostępnej w sieci i w siedzibie klienta.

Planujemy również zarządzanie zmianami i adaptację platformy przez użytkowników w celu waloryzacji inwestycji.

Kim są użytkownicy Microsoft SharePoint?

Klienci AMPLEXORA, tacy jak Belfius, Nationale Loterij, RSVZ i Brussels Airport.

Do innych użytkowników Microsoft Sharepoint na świecie należą Aéroports de Paris, Air Canada, ASB Bank Ltd. i Western Washington University.

Belfius
RSVZ
Brussels Airport

Chcesz dowiedzieć się więcej o platformie Microsoft SharePoint?

Nasz zespół doświadczonych pracowników odpowiedzialnych za rozwiązania Microsoft SharePoint chętnie odpowie na wszelkie pytania.