Documentum

Cieszące się uznaniem i zarazem nowoczesne, bardzo wydajne narzędzie do zarządzania dokumentami

Chcesz dowiedzieć się więcej o Documentum?

Czym jest platforma Documentum?

Od czasu powstania w 1990 roku platforma Documentum utrzymuje pozycję ważnego gracza w świecie zarządzania dokumentami. Jako solidna, skalowalna i wyposażona w wiele funkcji platforma do zarządzania dokumentami, okazała się cennym narzędziem podczas wdrażania wielu projektów o dużym zasięgu, w których treść miała zasadnicze znaczenie dla operacji biznesowych w wymagającym środowisku. Platforma Documentum oferuje bogatą paletę zintegrowanych komponentów do zarządzania dokumentami, obsługując cały cykl życia treści, począwszy od gromadzenia danych (Captiva), przez zarządzanie dokumentami i procesami biznesowymi (Documentum xCP and D2) po archiwizację (InfoArchive).

W jakich celach jest ona wykorzystywana?

Platformę Documentum można stosować w szerokim zakresie rozwiązań wymagających pracy z dużą liczbą dokumentów, takich jak cyfrowe systemy zarządzania sprawami, bazy danych merytorycznych, cyfrowe systemy zarządzania korespondencją i archiwa dokumentów cyfrowych.

Treść

Ułatwiaj, organizuj, kontroluj i zapewniaj bezpieczny dostęp.

Gromadzenie

Uczyń z papierowych dokumentów swój atut, przekształcając wydruki z faksu i wersje papierowe w gotowe do użycia informacje.

Przetwarzanie

Dokonaj automatyzacji procesów biznesowych wymagających intensywnego przepływu informacji, aby zoptymalizować proces podejmowania decyzji.

Komunikacja

Stwórz dostosowany do swoich potrzeb i spersonalizowany system wielokanałowej komunikacji z klientami.

Bezpieczeństwo

Zapewnij przechowywanie informacji, ich rejestrację, rozmieszczanie oraz specjalistyczne szyfrowanie i dostęp.

Sprawozdawczość

Twórz dostosowane do potrzeb wizualizacje danych i raporty w wielu formatach za pomocą myInsight, stworzonego przez AMPLEXORA wydajnego i certyfikowanego dodatku do EMC.

Dlaczego warto wybrać Documentum?

Documentum oferuje szerokie spektrum funkcji i rozwiązań z zakresu zarządzania dokumentami w przedsiębiorstwach, od oprogramowania do skanowania, przez zarządzanie dokumentami i procesami biznesowymi po tworzenie dokumentów. Ciesząc się ponadto w różnych sektorach reputacją narzędzia skalowalnego, platforma na ogół znajduje zastosowanie w scenariuszach wymagających przetwarzania znacznej liczby dokumentów i/lub modelowania złożonych procesów biznesowych od punktu wyjścia do punktu docelowego. Ostatnio Documentum zainwestował w stworzenie oprogramowania do tworzenia interfejsów (D2, xCP), znacznie zmniejszającego koszty projektowania rozwiązań.

Partnerstwo AMPLEXORA z Documentum

AMPLEXOR jest od wielu lat ważnym i odnoszącym sukcesy partnerem Documentum i twórcą myInsight, jednego z najbardziej udanych, certyfikowanych dodatków do platformy Documentum.

Kim są użytkownicy platformy Documentum?

Klienci AMPLEXORA, tacy jak Provincie Antwerpen, holenderski Cyfrowy Rejestr Handlowy, Organ ds. Ochrony Danych, DSM, Galderma, Nuvia, Fluxys i inni.

Inni użytkownicy narzędzia EMC² Documentum na świecie to między innymi Europejska Agencja Kosmiczna, hrabstwo Los Angeles, Warner Bros Recordings, Biały Dom, Universal Music, Sanofi Pasteur i Greenpeace UK.

DSM
Galderma
Fluxys

Chcesz dowiedzieć się więcej o Documentum?

Nasz zespół doświadczonych pracowników odpowiedzialnych za rozwiązania Documentum chętnie odpowie na Twoje pytania.