Alfresco

Prosta w obsłudze, inteligentna i bezpieczna platforma
zarządzania dokumentami i współpracy

Czym jest Alfresco?

Alfresco to platforma zarządzania dokumentami i współpracy typu open source. W wyjątkowy sposób łączy zaawansowaną współpracę w obszarze dokumentacji z wykonywaniem procesów, umożliwiając przyspieszenie procesu cyfrowej transformacji Twojej organizacji.

Platforma Alfresco może zostać wdrożona lokalnie, w chmurze lub w konfiguracji hybrydowej.

W jakich celach jest ona wykorzystywana?

Alfresco to rozbudowana i otwarta platforma zapewniająca wsparcie w najbardziej złożonych działaniach związanych z treścią:

WSPÓŁPRACA
Udostępniaj informacje i współpracuj w efektywny i bezpieczny sposób z osobami z Twojej organizacji i spoza niej.

REALIZACJA PROCESÓW BIZNESOWYCH
Zautomatyzuj i zoptymalizuj kluczowe procesy biznesowe, takie jak obsługa faktur i zatwierdzanie wydatków.

ZARZĄDZANIE TREŚCIĄ I ARCHIWAMI
Połącz treść i archiwa w uporządkowany sposób, aby odzyskać kontrolę nad informacjami w przedsiębiorstwie i zautomatyzować procesy dotyczące zgodności.

FUNKCJA RAPORTOWANIA W PODSTAWOWEJ KONFIGURACJI
Automatycznie generuj raporty dotyczące użytkowników, poziomów aktywności, procesów i statusów realizacji zadań.

 

Nowoczesna i otwarta architektura tego rozwiązania pozwala na szybkie tworzenie na jej podstawie dodatkowych rozwiązań w zakresie zarządzania dokumentami, takich jak Activiti – w pełni funkcjonalna, wysoko wydajna platforma zarządzania procesami biznesowymi (BPM) wspierająca automatyzację procesów.

W oparciu o platformy Alfresco i Activity AMPLEXOR tworzy następujące rozwiązania:
• zaawansowane zarządzanie przypadkiem,
• ustrukturyzowane tworzenie treści i zarządzanie elementami,
• cyfrowe środowiska pracy,
• cyfrowe archiwa.

SYSTEM ZARZĄDZANIA PRZYPADKIEM AMPLEXOR

Alfresco to obecnie nie tylko jedna z wiodących na świecie platform zarządzania treścią w przedsiębiorstwie (ECM) i zarządzania procesami biznesowymi (BPM). Dzięki systemowi zarządzania przypadkiem możesz zmienić Alfresco w rozbudowaną platformę zarządzania przypadkiem dla wszystkich procesów o kluczowym znaczeniu dla Twojego przedsiębiorstwa.

PROSTA I UMOŻLIWIAJĄCA KONFIGURACJĘ
Konfiguruj typy dokumentów i przypadków, opisowe metadane, formularze, opracowania, schematy przepływu pracy, raporty oraz końcowe pliki XML lub kosztowne niestandardowe kodowanie.

ROZBUDOWANE I BŁYSKAWICZNE WYSZUKIWANIE
Przyjazne dla użytkownika narzędzie do wyszukiwania z opcją filtrowania fasetowego, zaawansowanego wyszukiwania przypadków i dokumentów oraz funkcjami umożliwiającymi zapisanie zapytań lub wyników wyszukiwania bądź wyeksportowanie ich do programu Excel.

SPERSONALIZOWANY INTERFEJS UŻYTKOWNIKA
Zadbaj o dobre samopoczucie użytkowników końcowych i ich wydajność za sprawą przypomnień usprawniających pracę, dostępu do najczęściej wykorzystywanych przypadków i dokumentów, spersonalizowanych raportów i innych funkcji powiązanych z określonymi przypadkami.

TRANSPARENTNOŚĆ I ZGODNOŚĆ Z PRZEPISAMI
Zagwarantuj zgodność z przepisami i zapewnij użytkownikom wgląd w to, jak przebiegał proces przekształcania przypadku, dzięki automatycznemu rejestrowaniu czynności na poziomie przypadku.

Dlaczego warto wybrać Alfresco?

Alfresco to wiodąca platforma zarządzania treścią typu open source zapewniająca niezawodność, wsparcie i zestaw funkcji niezbędnych do prawdziwego skoordynowania funkcji platformy ECM klasy korporacyjnej i platformy BPM. Alfresco to nowoczesne rozwiązanie, które jest rozwijane szybko, ale bez uszczerbku dla jakości. Zdecydowana większość użytkowników końcowych bardzo chętnie korzysta z Alfresco, ponieważ system ten umożliwia korzystanie z rozbudowanych, a jednocześnie nieskomplikowanych interfejsów użytkownika dla rozwiązań zarówno stacjonarnych, jak i mobilnych.

Partnerstwo AMPLEXORA z Alfresco

Od 2006 r. AMPLEXOR jest certyfikowanym partnerem Alfresco o statusie Premier Certified.

Kto korzysta z Alfresco?

Klienci AMPLEXOR, tacy jak Delcredere | Ducroire (Credendo Group), ATR Aircrafts, Francuskie Siły Powietrzne, OCMW Ghent, miasto Gandawa, Jan De Nul, iMinds oraz Parlament Flandrii.

Ponadto wśród użytkowników Alfresco jest ponad 1800 organizacji z całego świata, takich jak Amnesty International, eurostar, KLM oraz Harvard Business Publishing (HBP).

Delcredere | Ducroire
Francuskie Siły Powietrzne
iMinds
Parlament Flandrii

STUDIA PRZYPADKÓW NASZYCH KLIENTÓW

PRZYDATNE MATERIAŁY

W środowisku pracy zachodzą radykalne zmiany. Czy Twoja dotychczasowa platforma ECM nadąża za nimi? W tym e-booku przedstawiono cztery główne trendy zmieniające sposób zarządzania treścią w przedsiębiorstwie. Dowiedz się, dlaczego starsze systemy nie dotrzymują kroku zmianom i czy nadszedł już czas, by Twoja firma rozważyła wdrożenie nowego podejścia do ECM.

Dobre rozwiązanie w zakresie zarządzania treścią  w przedsiębiorstwie może całkowicie zmienić sposób, w jaki zarządzasz treścią i pracujesz w zespole, ale pamiętaj: niektóre rozwiązania są znacznie lepsze od innych.
Pobierz ten e-book od Alfresco i dowiedz się o 10 rzeczach, których powinieneś oczekiwać od swojego systemu ECM, aby Twój zespół osiągnął maksymalną wydajność i jak najlepiej wykorzystywał dostępną dla niego treść, a także aby przyspieszyć cyfrową transformację Twojej organizacji.

Chcesz dowiedzieć się więcej o platformie Alfresco?

Nasz zespół doświadczonych pracowników odpowiedzialnych za rozwiązania Alfresco chętnie odpowie na wszelkie pytania.