Usługi językowe

Współcześnie produkcja przetłumaczonych i zlokalizowanych treści stanowi dla organizacji kluczowy element wprowadzania na rynek i sprzedaży produktów i usług na całym świecie.

Jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom odpowiednie usługi wielojęzyczne, które uzupełniają proces globalnego zarządzania treścią. Dostarczamy wysokiej jakości zlokalizowane treści w ponad 500 kombinacjach językowych. 

Połączenie zespołów lingwistów wewnętrznych i sieci zaufanych tłumaczy zewnętrznych na całym świecie ułatwia realizację zleceń przez całą dobę. Nasi specjaliści ds. usług pokierują realizacją projektu zgodnie z naszym procesem objętym certyfikatem ISO (ISO 17100). Nasza platforma wykorzystująca najnowsze technologie ułatwia płynną realizację projektów z uwzględnieniem wymagań klienta i zasobów. Jednocześnie pozwala zachować pełną przejrzystość. Platforma obejmuje tłumaczenia wspomagane komputerowo i weryfikację, tłumaczenia maszynowe, a także narzędzia stylistyczne i terminologiczne w celu zapewnienia tłumaczeń wyjątkowej jakości przy krótkim terminie realizacji. 

Nasza oferta usług językowych obejmuje:

  • Tłumaczenia i lokalizację we wszystkich obszarach tematycznych (dokumentacja techniczna, tłumaczenia medyczne, materiały marketingowe, lokalizacja oprogramowania)
  • Zarządzanie cyklami tłumaczeń
  • Zarządzanie terminologią
  • Optymalizację tłumaczenia maszynowego
  • Zarządzanie zasobami językowymi
  • Kontrolę jakości
  • Przygotowywanie publikacji
CO MOŻEMY ZAOFEROWAĆ

Posiadamy ponad 30-letnie doświadczenie w tłumaczeniu dokumentów dla szerokiej grupy klientów z wielu różnych branż – sektora publicznego, przemysłu wytwórczego, sektora finansów, sektora energii i ochrony środowiska, nauk biologicznych, a także z przemysłu lotniczego i kosmonautycznego, przemysłu obronnego i transportu. W ostatnich 8 latach zajmowaliśmy miejsca w pierwszej dziesiątce najlepszych dostawców usług językowych w rankingu przygotowywanym przez Common Sense Advisory. Technologię łączymy z wyjątkowym zespołem wyspecjalizowanych lingwistów. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować klientom bardzo wartościową ofertę.

NASZE ZASOBY

Wierzymy, że dotrzymywanie obietnic stanowi klucz do zadowolenia klienta. Udaje nam się to osiągnąć dzięki doskonałej realizacji wspieranej poprzez wybór odpowiednich narzędzi, procesów i osób. Szczególnie cenimy wewnętrzną wiedzę fachową. Dlatego też posiadamy duży zespół tłumaczy, terminologów i specjalistów DTP, którzy zapewniają wiedzę potrzebną naszym klientom. Nasi specjaliści ds. usług skupiają się na zarządzaniu procesem. Dbają o osiągnięcie kluczowych wskaźników sukcesu określonych w naszych umowach – terminowej realizacji, a także zgodności z ustalonym budżetem i wysokimi standardami. Naszą utalentowaną kadrę uzupełniamy starannie dobranymi zasobami zewnętrznymi – są to osoby samozatrudnione, a także małe lub średnie biura, które umożliwiają nam elastyczne zarządzanie możliwościami i radzenie sobie z wyzwaniami technicznymi. Nasze zespoły pomocy technicznej, w których skład wchodzą inżynierowie i konsultanci, współpracują zarówno z naszymi klientami, jak i zespołami wewnętrznymi. Polegają oni na naszej wiedzy fachowej, łączącej szeroką gamę narzędzi i procesów, w celu stworzenia jak najefektywniejszego przepływu pracy. Prowadzą audyty wewnątrz firmy i zalecają udoskonalenia zgodnie z wymaganiami. Pozwala to zwiększyć efektywność naszych zespołów. Wszystkie nasze zasoby i zespoły współpracują ze sobą, co umożliwia zwiększenie spójności oraz skupienie się na istotnych aspektach, a także odpowiednie reagowanie na wyzwania, które codziennie stawiają przed nami klienci. Dla każdego scenariusza dostarczamy odpowiednie rozwiązanie.

Nasze rozwiązania

Łączymy te usługi z szeregiem technologii i platform oraz znajomością poszczególnych branż w celu zapewnienia kompleksowych rozwiązań dla naszych klientów.

Global Content Suite

Dzięki połączeniu specjalistycznych usług z najlepszą technologią rozwiązanie to spełnia wszystkie potrzeby związane z tłumaczeniami, lokalizacją i publikacjami wieloformatowymi.

Czytaj dalej
Customer Experience Solutions

Spełnienie wysokich oczekiwań klientów. Zapewnienie możliwie jak najlepszych doświadczeń we wszystkich kanałach komunikacji.

Czytaj dalej
Czytaj dalej