Marketing i publikacje korporacyjne

Współczesne organizacje stawiają czoła rosnącym wyzwaniom w zakresie spełniania oczekiwań i wymogów klienta za sprawą zwiększającej się liczby kanałów komunikacji, zmieniających się przyzwyczajeń konsumentów i dostępności informacji wielojęzycznych. 

Nasi specjaliści na całym świecie pomagają naszym klientom wzmocnić przekaz związany z marką i podnieść reputację. Wszystko dzięki płynnej obsłudze procesów publikacji i procesów pozyskiwania kontaktów. Zapewniamy odpowiednią dystrybucję informacji przez różne kanały internetowe przy odpowiednim dostosowaniu do lokalnych warunków. Nasz oferta obejmuje wsparcie zapewnianie przez zespół certyfikowanych rzetelnych profesjonalistów, posiadających wieloletnie doświadczenie. Pomagają oni naszym klientom zrealizować potrzeby biznesowe za pomocą marketingu tradycyjnego i cyfrowego. Zapewniamy odpowiednie wsparcie dzięki specjalnie wyznaczonym specjalistom ds. usług i zespołowi profesjonalistów, którzy zajmują się procesami klienta. Monitorują oni i poprawiają każdy aspekt produktywności.

Celem naszych rozwiązań jest zapewnienie klientom odpowiednich możliwości. Oferujemy kompleksowe usługi, łączące najnowocześniejsze technologie i wiedzę fachową profesjonalistów o najwyższych kwalifikacjach.

Nasze usługi w zakresie marketingu i publikacji korporacyjnych obejmują:

  • Usługi tworzenia treści (copywriting, redakcja, korekta, projekty graficzne)
  • Marketingowe usługi językowe (lokalizacja, zarządzanie terminologią, zarządzanie zasobami językowymi, kontrola jakości)
  • Zarządzanie obecnością w sieci (optymalizacja pod kątem wyszukiwarek, optymalizacja pod kątem wyszukiwania z urządzeń mobilnych, zarządzanie mediami społecznościowymi)
  • Prowadzenie kampanii (wielokanałowe zarządzanie kampaniami, marketing i zarządzanie pocztą elektroniczną, publikacje korporacyjne, usługi związane z obsługą klienta)
CO MOŻEMY ZAOFEROWAĆ

Jesteśmy przekonani, że nasza wiedza fachowa w zakresie marketingu i publikacji korporacyjnych pozwala naszym klientom z wszystkich branż osiągać najlepsze wyniki. Jednocześnie nasi klienci nie muszą wcale być specjalistami w tych dziedzinach. Połączenie naszego doświadczenia, najnowszej technologii i usług powiązanych pomaga nam dobrać rozwiązania odpowiadające oczekiwaniom.

Nasze usługi pomagają naszym klientom skupić się na podstawowych celach biznesowych i codziennej działalności bez zakłóceń i czerpać radość z osiąganych wyników.

NASZE ZASOBY

Jesteśmy dostawcą usług cyfrowych pracujący dla organizacji globalnych. Posiadamy zespoły profesjonalistów będących specjalistami w swoje dziedzinie, którzy na całym świecie współpracują w bliskim kontakcie z naszymi klientami w celu spełnienia ich potrzeb i wymogów.

Specjaliści ds. usług zajmują się wymogami klientów i składanymi przez nich zamówieniami, podczas gdy specjaliści ds. realizacji przypisują określone zadania w celu zapewnienia najlepszych wyników i terminowej realizacji. Ich pracę wspierają specjaliści ds. procesów oraz specjalne narzędzia technologiczne umożliwiające uruchamianie projektów, a także stałą poprawę jakości procesów i wyników.

Zespół ds. marketingu cyfrowego: nasz zespół ds. marketingu cyfrowego zarządza obecnością naszych klientów w sieci i działalnością w ramach kampanii. Zespół specjalistów ds. SEO, specjalistów ds. strategii w zakresie treści, specjalistów ds. marketingu cyfrowego i ds. mediów społecznościowych oraz ekspertów ds. marketingowych wiadomości elektronicznych zapewnia kompletne rozwiązania dla naszych klientów. Specjaliści ds. SEO dokładają wszelkich starań, aby strona internetowa osiągnęła planowany ruch. Specjaliści ds. strategii w zakresie treści dążą do tego, aby odwiedzający stali się klientami. Z kolei specjaliści ds. marketingu cyfrowego znają bieżące trendy i wiedzą jak korzystać z możliwości publikowania treści w różnych kanałach. Specjaliści ds. mediów społecznościowych przekazują komunikaty biznesowe odbiorcom docelowym za pomocą mediów społecznościowych, podczas gdy specjaliści ds. marketingu cyfrowego skupiają się na osiągnięciu jak największych korzyści z komunikatów biznesowych przekazywanych pocztą elektroniczną.

Zespół ds. publikacji:  nasz zespół ds. publikacji dokłada wszelkich starań, aby unikalne przesłanie biznesowe klienta zostało przedstawione na rynku w sposób twórczy i pełen pasji, co pozwoli zapewnić marce silną pozycję na rynku. Graficy przestawiają przesłanie w sposób twórczy, tak aby rynek docelowy je zrozumiał; korektorzy pomagają zapewnić dobrą jakość publikacji; eksperci ds. konwersji specjalizują się w konwertowaniu treści z jednego formatu na inny, specjaliści ds. XML zapewniają odpowiednie tagowanie semantyczne treści, a redaktorzy graficzni gwarantują, że publikacja spełni wymagania klienta i będzie dopasowana do odbiorców.

Zespół ds. tworzenia treści: doskonała treść to podstawa silnej pozycji marki, a tworzenie treści może stanowić istotny element sukcesu biznesowego naszych klientów. W skład naszego zespołu ds. tworzenia treści wchodzą między innymi copywriterzy tworzący treści zgodnie z przewidywanymi wymogami odbiorców. Posiadamy również różne zespoły opracowujące dokumentację techniczną, teksty marketingowe, wpisy do blogów, wiadomości elektroniczne i wiele więcej. Redaktorzy pomagają klientom w udoskonaleniu treści i dostosowaniu ich do wymogów odbiorców. Nadają materiałom odpowiedni styl i stosują właściwą terminologię.

Nasze rozwiązania

Łączymy te usługi z szeregiem technologii i platform oraz znajomością poszczególnych branż w celu zapewnienia kompleksowych rozwiązań dla naszych klientów.

Customer Experience Solutions

Spełnienie wysokich oczekiwań klientów. Zapewnienie możliwie jak najlepszych doświadczeń we wszystkich kanałach komunikacji.

Czytaj dalej
Global Content Suite

Dzięki połączeniu specjalistycznych usług z najlepszą technologią rozwiązanie to spełnia wszystkie potrzeby związane z tłumaczeniami, lokalizacją i publikacjami wieloformatowymi.

Czytaj dalej
Czytaj dalej