Opinie klientów: ratiopharm

„Kiedy firma ratiopharm rozpoczęła projekt obejmujący przygotowanie dokumentacji w celu rejestracji leku na początku 2002 r., okazało się, że większość istniejących programów lub ocenianych przez nas spersonalizowanych rozwiązań nie spełnia wszystkich naszych wymagań. Szczęśliwym zbiegiem okoliczności nawiązaliśmy w tamtym czasie kontakt z firmami PLIVA i INFOTEHNA.


Podjęliśmy ryzyko i dołączyliśmy do procesu wdrażania trwałego rozwiązania, lecz od początku mieliśmy pewność, że bogate doświadczenie firm INFOTEHNA i PLIVA w dziedzinie rejestracji leków pozwoli na uzyskanie skutecznego rozwiązania i zapewni pomyślną realizację projektu.


Nie rozczarowaliśmy się – a wręcz przeciwnie! Pod koniec 2002 r. posiadaliśmy już system pilotażowy z funkcjonującymi podstawowymi procesami. Nasze pomysły i doświadczenia były zawsze brane pod uwagę, mimo że byliśmy nowym klientem. Od samego początku panowała bardzo dobra atmosfera pracy zespołowej, a nasza współpraca była, i nadal jest, owocna dla nas wszystkich”.


Karl Dieing, ratiopharm, kierownik ds. projektów IT i zarządzania usługami