Opinie klientów: PLIVA

„SubmissionExpert to jedna z trzech najważniejszych aplikacji biznesowych stosowanych obecnie przez PLIVA. Kiedy przyglądamy się naszemu współdziałaniu, możemy czuć jedynie dumę z doskonałej pracy, którą wspólnie wykonały nasze zespoły.

Jestem przekonany, że Państwa firma będzie nadal opracowywać innowacyjne oprogramowanie w celu utrzymania wysokiego poziomu zadowolenia klientów”.

Aleksandar Raić, kierownik ds. integracji i zarządzania projektami strategicznymi, PLIVA, członek grupy Teva

 

„PLIVA korzysta z Państwa rozwiązania w zakresie zarządzania dokumentacją od 2003 r. Przy ponad 1100 użytkownikach w sześciu ośrodkach oraz ponad 1100 dokumentach tworzonych w ciągu tygodnia, ta aplikacja pozwoliła nam zwiększyć poziom zgodności z przepisami i skrócić czas przygotowywania dokumentacji. Dzięki rezygnacji z dokumentów papierowych i wdrożeniu elektronicznego systemu zarządzania dokumentacją z powodzeniem radzimy sobie z większą ilością pracy i spełniamy coraz bardziej rygorystyczne wymagania regulacyjne.

Jesteście partnerem godnym zaufania, który zapewnia firmie PLIVA szybką i profesjonalną pomoc, odpowiadając na wszystkie nasze zapytania”.

Marija Uglešić, kierownik, Zarządzanie Dokumentacją, PLIVA, członek grupy Teva