Opinie klientów: MEDICE

Firma MEDICE wybrała Państwa firmę głównie z powodu integralnego charakteru tego rozwiązania. Zarządzanie wszystkimi informacjami w ramach jednego systemu jest dla nas bardzo ważne, dlatego też szukaliśmy rozwiązania EDMS obejmującego funkcje wniosków rejestracyjnych eCTD i EVMPD Poddaliśmy ocenie sześciu różnych dostawców. Państwa firma zaproponowała nam sprawdzone i kompletne rozwiązanie służące do zarządzania rejestracją wyrobów, spełniając w ten sposób nasz wymóg dotyczący „jednego wiarygodnego źródła informacji”.

Firma MEDICE sprawdziła referencje. Klient potwierdził Państwa wiarygodność, przekazując bardzo pozytywne informacje zwrotne: są bardzo zadowoleni z tego rozwiązania, a także z dobrej i szybkiej pomocy technicznej.

Rozwiązanie prezentuje się jako łatwe w obsłudze. Charakteryzuje się przemyślanymi szczegółami i różnorodnymi funkcjami. Posiada przejrzystą strukturę, a jego celem jest spełnianie wymogów nowoczesnych firm specjalizujących się w naukach biologicznych, takich jak nasza.

Mam wyłącznie dobre doświadczenia ze współpracy z Państwa zespołem. Jest on w pełni profesjonalny, pomocny, szybko przekazuje zrozumiałe informacje zwrotne. Planowanie projektu w tak przejrzystym środowisku to czysta przyjemność.


Dr Stephan Rudolph
kierownik ds. regulacyjnych
MEDICE Arzneimittel Pütter GmbH & Co. KG