Sitecore

Kompleksowe rozwiązanie do zarządzania doświadczeniem klienta

file

Sitecore to globalny lider w zakresie zarządzania doświadczeniem klienta, który pozwala sprzedawcom przejąć pełną kontrolę nad doświadczeniami zapewnianymi klientom lub klientom potencjalnym.

Dzięki platformie Sitecore Experience klienci znajdują się w centrum działalności organizacji, co pozwala pozyskać ich dożywotnią lojalność. Dzięki zastosowaniu profilu Sitecore Experience na platformie wyraźnie widać, jakie doświadczenia każdy z klientów miał z firmą, jeszcze zanim został klientem.

Sitecore umożliwia budowanie strony CMS zapewniającej spójne, powiązane ze sobą doświadczenia w każdym punkcie kontaktu z klientem. Platforma pozwala na płynne zarządzanie marketingiem podczas wszelkich kontaktów z klientem, w trybie online, poza siecią lub w podróży. Umożliwia zarządzać treścią, produktami i zasobami – a wszystko to w jednym miejscu.

Platforma Sitecore obejmuje również narzędzia analityczne, pozwalające stwierdzić, co jest skuteczne, a co nie, bez potrzeby wcześniejszego oznaczania każdej kampanii: Sitecore automatycznie śledzi interakcje z całą treścią we wszystkich kanałach. Cały zakres doświadczeń użytkownika można mapować i monitorować. Sitecore umożliwia sprzedawcom projektowanie wielu wariantów stron internetowych, które platforma Sitecore Experience automatycznie wyświetla określonym segmentom odwiedzających. Jeśli niektóre warianty sprawdzają się lepiej, są one wyświetlana częściej. Sitecore sprzyja konwersji dzięki automatycznej optymalizacji doświadczeń.

Baza danych Sitecore Experience zbiera dane dotyczące doświadczeń i łączy je z poszczególnymi klientami. Mając wgląd do informacji o każdym kliencie, organizacje mogą wykorzystać swoją wiedzę biznesową, aby spełnić potrzeby klienta w czasie rzeczywistym.

Zintegrowana baza danych Sitecore, profil i narzędzia analityczne sprawiają, że Sitecore jest potężnym narzędziem dla firm poszukujących jednej platformy, która umożliwiłaby im gromadzenie danych o klientach w jednym miejscu i pozwalałaby im oferować spersonalizowane doświadczenia osobom odwiedzającym stronę internetową, a tym samym zwiększać ich zaangażowanie i konwersję.