SDL Web

Kompleksowe rozwiązanie w zakresie zarządzania zawartością serwisów internetowych i publikowania treści

file

SDL Customer Experience Cloud (CXC) to pakiet cyfrowych narzędzi marketingowych funkcjonujących na poziomie przedsiębiorstwa. Jego podstawą jest SDL Web (wcześniej Tridion), system zarządzania zawartością serwisów internetowych i publikowania SDL, który umożliwia użytkownikom zarządzanie wieloma stronami internetowymi i mobilnymi z silnie ustrukturalizowaną treścią w wielu językach. Customer Experience Cloud obejmuje analizę danych dotyczących klientów, zarządzanie cyfrowymi zasobami, zalecenia i zarządzanie kampanią.

Pozwala przejąć kontrolę nad swoim ekosystemem cyfrowym i utrzymać kontakt z klientami na całym świecie za pomocą narzędzi do dynamicznego zarządzania doświadczeniem w sieci na różnych urządzeniach i w różnych językach. Pozwala zaangażować klientów w pełnym zakresie dzięki zapewnianiu im odpowiednich doświadczeń.

Klienci firmy AMPLEXOR, tacy jak Rabobank, Daikin Europe, Puratos, Agfa i CM korzystają z SDL w zakresie zarządzania złożonymi stronami internetowymi w wielu krajach, w wielu językach, w różnych kanałach i na różnych urządzeniach. Nie bez powodu podkreślamy wielojęzyczność i wielokanałowość rozwiązań SDL.