PTC

Nasz partner w dynamicznym publikowaniu treści biznesowych

file

PTC (Nasdaq: PMTC) oferuje producentom realizującym jednostkową produkcję na zamówienie (discrete manufacturers) oprogramowanie i usługi, dzięki którym osiągają oni cele związane z globalizacją, okresem wprowadzenia produktu na rynek oraz wydajnością operacyjną w kontekście opracowywania produktu.. Poprzez stosowanie rozwiązań CAD i systemów do zarządzania treścią i procesami autorstwa tej firmy organizacje we wszystkich branżach są w stanie realizować strategiczne cele biznesowe i tworzyć innowacyjne produkty spełniające zarówno potrzeby klientów, jak i zachowujące zgodność z regulacjami branżowymi.

Arbortext – oprogramowanie PTC do tworzenia informacji o produkcie – oferuje niezrównaną integrację i automatyzację procesów, aby sprostać wyzwaniom, przed którymi obecnie stoją producenci realizujący jednostkową produkcję na zamówienie. Arbortext umożliwia firmom korzystanie z całego zasobu informacji o produkcie powstających w trakcie jego opracowywania w celu jednoczesnego tworzenia produktów i dokumentacji. Dzięki ponownemu wykorzystaniu informacji zamiast jej ponownego tworzenia firmy znacząco podnoszą jakość dokumentacji, przyspieszają wprowadzenia produktu na rynek oraz obniżają koszty publikacji.

Jako reseller PTC ChannelAdvantage (Enterprise Solution Provider – Gold), AMPLEXOR wdraża rozwiązania Product Development System (PSD) firmy PTC klientom w przemyśle lotniczym i astronautycznym, branży obronnej, transportowej, motoryzacyjnej i produkcyjnej. Kompletny system PDS firmy PTC składa się z produktów cieszących się uznaniem na rynku – Pro/ENGINEER, Windchill, Arbortext, Mathcad i ProductView, które zaprojektowano do wspólnej pracy w celu wspomagania firm w optymalizacji procesów opracowywania produktów.

Rozwiązania PLM i S1000D oraz usługi w dziedzinie technicznych opracowań autorskich oraz dwu- i trójwymiarowych ilustracji technicznych świadczone przez AMPLEXOR korzystają z pierwszorzędnej technologii firmy PTC. Oferujemy również elastyczne modele infrastruktury, takie jak SaaS, w celu zapewniania informacji o produktach i dokumentacji technicznej na żądanie.. Nasi klienci tym samym nie tylko korzystają z niższych kosztów licencji, sprzętu i utrzymania, ale również mogą być pewni, że zostaną zastosowane najnowsze technologie, gdy będzie taka potrzeba. Dysponując do tego naszymi sprawdzonymi usługami językowymi klienci są dobrze przygotowani, aby realizować cele rynkowe i produktowe i uzyskiwać lepszą obsługę klienta w całym cyklu życia produktu.