Componize

Optymalizacja tworzenia treści, zarządzania i wielokanałowej publikacji dużych ilości informacji o produktach.

file

W wielu branżach istnieje konieczność obsługi złożonych linii produktów z kilkoma modułami, wersjami i wariantami, przez co powstają informacje techniczne charakteryzujące się złożonością i wielojęzycznością. Componize to system zarządzania treścią DITA, który optymalizuje tworzenie treści, zarządzanie i publikowanie dużych ilości informacji o produktach, takich jak dokumentacja produktowa lub materiały szkoleniowe.

System łączy współpracę na skalę całego przedsiębiorstwa, łatwość użytkowania, skalowalność i otwartą architekturę. Zapewnia pełną gamę cech, które są potrzebne współczesnym organizacjom do realizacji strategii zarządzania treścią. Mniej czasu poświęcone na organizację, wyszukiwanie i ponowne opracowywanie treści, a więcej na tworzenie rzeczywistej wartości poprzez szybsze ponowne wykorzystanie i szybszą produkcję wielokanałową.

Obecnie Componize modernizuje opracowywanie informacji między innymi dla AMD, SAP i Merck. Dzięki temu partnerstwu klienci AMPLEXOR mogą korzystać z łatwego w zarządzaniu środowiska treści i dokumentów.