Adobe

Narzędzia marketingu cyfrowego

file

Adobe Marketing Cloud to kompletny i zintegrowany zestaw narzędzi do prowadzenia marketingu cyfrowego, obejmujący Adobe Experience Manager (AEM, wcześniej Adobe CQ5), który pełnił rolę systemu zarządzania treścią. Jest to kompleksowe rozwiązanie w zakresie zarządzania treścią, które umożliwia budowanie stron internetowych, aplikacji mobilnych, formularzy i mediów społecznościowych. Pomaga organizować i tworzyć kreatywne zasoby marketingowe oraz inne treści w cyfrowych kanałach marketingowych, a także zarządzać nimi, w tym na stronach internetowych, aplikacjach mobilnych, poczcie elektronicznej i materiałach wideo.

Adobe Experience Manager pozwala na przejęcie kontroli nad cyfrowym doświadczeniem klienta na wszystkich platformach, bez względu na to, czy są to aplikacje mobilne, formularze cyfrowe czy też strony internetowe.

Organizacje poszukują zintegrowanego i pełnego zestawu narzędzi marketingowych, który umożliwi budowanie spersonalizowanych, wielokanałowych doświadczeń cyfrowych. Adobe Marketing Cloud odpowiada na wszystkie te potrzeby.

Pozostałe narzędzia w Adobe Marketing Cloud uzupełniają się i umożliwiają maksymalizację efektów prowadzonej działalności marketingowej: Adobe Analytics zapewnia dane dotyczące zachowań klienta, podczas gdy Adobe Social umożliwia wydajne zarządzanie i pomiar efektów działań prowadzonych w mediach społecznościowych. Adobe Campaign umożliwia budowanie spersonalizowanych kampanii w celu dalszego zwiększenia personalizacji klientów, która pozwoli organizacjom rozwinąć się bardziej niż kiedykolwiek wcześniej dzięki Adobe Target.