Kim jesteśmy

Nasza misja

Naszym celem jest uzyskanie pozycji wiodącego dostawcy cyfrowych rozwiązań w dziedzinie zachowania zgodności z wymogami na szczeblu globalnym, marketingu doświadczeń cyfrowych i zarządzania treścią.

Wspieramy naszych klientów w osiąganiu wydajności biznesowej, zwiększaniu generowanych dochodów, skróceniu czasu potrzebnego na wprowadzenie produktu na rynek, a także zapewnieniu jakości i zgodności z wymogami.

Nasze gotowe rozwiązania „pod klucz” wspomagają najważniejsze procesy branżowe i obejmują technologię oprogramowania, usługi doradcze, integrację systemów, a także usługi w zakresie zarządzania językiem i treścią.

Zapewniamy najnowocześniejsze rozwiązania w dziedzinie przemysłu lotniczego i kosmonautycznego, przemysłu obronnego i transportu, przemysłu energetycznego, finansów, nauk biologicznych, produkcji i sektora publicznego.

Jesteśmy firmą globalną

41
biur

22
kraje

1850
pracowników

Usługi

Świadczymy usługi biznesowe na bazie zasobów globalnych, korzystając z lokalnych, pobliskich i odległych źródeł, zgodnie z potrzebami naszych klientów. 

Partnerzy

Nasi partnerzy zapewniają najnowsze technologie, łącząc najlepsze oprogramowanie i platformy z naszym bogaty doświadczeniem w pracy w środowiskach wielojęzycznych.

Rozwiązania

Jesteśmy wiodącym dostawcą rozwiązań cyfrowych wspieranym przez najlepsze technologie i fachową wiedzę. Oferujemy rozwiązania w zakresie zachowania zgodności z wymogami na szczeblu globalnym, marketingu doświadczeń cyfrowych i zarządzania treścią.