Dołącz do nas

Szukasz pacy w wielokulturowym środowisku, które ułatwi Twój rozwój osobisty i zawodowy?

Dzięki możliwościom rozwoju kariery na wszystkich szczeblach AMPLEXOR może być odpowiednim miejscem dla Ciebie.

Przyjrzyj się naszym ofertom pracy i prześlij swoją kandydaturę, jeśli uważasz, że masz to, czego szukamy.Nie widzisz oferty pracy, która by Tobie odpowiadała?
Jesteś freelancerem?

Szukasz zleceń lub pracy tymczasowej? Zgłoś się, korzystając z formularza zgłoszeniowego dla freelancerów, a my skontaktujemy się z Tobą.

Poznaj nasz zespół rekrutacyjny

AMPLEXOR Recruitment Team - Maria Dias
MARIA
DIAS
Joyce Carvoeiro
Joyce
Carvoeiro
Isaura Volders
Isaura
Volders

 

Skontaktuj się z naszym zespołem, aby uzyskać więcej informacji na temat dostępnych ofert, spontanicznych kandydatur i wszelkich pozostałych kwestii dotyczących pracy w firmie Amplexor: careers@amplexor.com

Czego należy oczekiwać po przesłaniu kandydatury?

Nasz proces rekrutacji można porównać do czteroetapowej rozmowy.
Na każdym etapie będziemy Cię lepiej poznawać, a także Ty dowiesz się o nas trochę więcej.

Etap 1:
Przeczytałeś(-aś) dostępne oferty pracy i postanowiłeś(-aś) się zgłosić. Świetnie!
Prześlij nam swoje CV za pomocą naszej internetowej platformy rekrutacyjnej.  Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji, po prostu wyślij nam wiadomość e-mail.

 

Etap 2: Ocena
Po otrzymaniu Twojej kandydatury ocenimy, czy jesteś osobą, której szukamy i czy pasujesz do środowiska pracy AMPLEXOR. Może to polegać na sprawdzeniu Twojego wykształcenia, wszelkiego doświadczenia zawodowego lub referencji. Jeśli uznamy, że byłbyś lub byłabyś świetnym uzupełnieniem naszego zespołu, skontaktujemy się z Tobą i zaprosimy Cię na pierwszą rozmowę.
Jeśli zdecydujemy, że Twój profil nie odpowiada aktualnym potrzebom naszej spółki, prześlemy Ci informacje zwrotne możliwie jak najszybciej i zatrzymamy Twoje CV w naszej bazie danych na przyszłość.

 

Etap 3: Rozmowy
Pierwszy etap rozmów odbędzie się przez telefon, Skype’a lub na żywo. Tę rozmowę przeprowadzi jeden z naszych specjalistów ds. rekrutacji.
Drugi etap rozmów będzie trochę bardziej szczegółowy. Na tym etapie poznasz niektórych ze swoich przyszłych współpracowników, którzy poprowadzą dalszą część rozmowy i przedstawią Ci bardziej szczegółowe informacje na temat pracy i naszej spółki.

 

Etap 4: Wybór i oferta
Nadszedł czas poważnych decyzji. Nasz zespół przedyskutuje Twoją kandydaturę i podejmie ostateczną decyzję dotyczącą zatrudnienia. Jeśli decyzja będzie pozytywna, złożymy Ci ofertę. Jeśli nie, przekażemy Ci informacje zwrotne i wyjaśnimy dlaczego nie zostałeś(-aś) wybrany(-a).

 

Nasze oddziały

Co praca w Amplexor oznacza dla naszych pracowników?

 Inspirujące i innowacyjne środowisko, w którym powstają rozwiązania gotowe sprostać przyszłym wyzwaniom, spełniające oczekiwania naszych klientów. Środowisko, w którym wykorzystuje się wiele umiejętności i kompetencji.

Prawdziwie międzynarodowe otoczenie dla osób godnych zaufania, kreatywnych i otwartych na współpracę,  zwracających uwagę na jakość, które z zaangażowaniem zdobywają wiedzę i dzielą się nią.