Przemysł wytwórczy

Przemysł wytwórczy

W stale zmieniającym się środowisku konsumenckiego rynku globalnego producenci znajdują się pod nieustanną presją. Są zmuszeni ciągle wprowadzać innowacje i dostarczać nowe produkty w coraz szybszym tempie, zwiększać produkcję i ograniczać koszty przy jednoczesnym utrzymaniu wysokiej jakości produktu.

Ponadto, ze względu na ścisły związek z produktami niezbędnymi do codziennego życia, przemysł wytwórczy podlega rygorystycznym przepisom rządowym. Ciągłe zmiany regulacyjne, które mogą być wprowadzane w różnych formach w poszczególnych krajach, sprawiają, że zapewnienie zgodności z przepisami jest jednym z największych wyzwań, przed którym stoi przemysł wytwórczy na współczesnym rynku międzynarodowym.

Prowadząc zróżnicowane operacje w całym złożonym łańcuchu dostaw, producenci muszą również zapewnić skuteczne procesy i jasną komunikację z partnerami, dostawcami i klientami. Informacje muszą być dokładne. Należy je przekazać w odpowiednim języku i formacie, żeby dotrzeć do każdego aktywnego elementu procesu w czasie umożliwiającym optymalizację kosztów. 

JAK MOŻEMY POMÓC

Od ponad 25 lat wspieramy przemysł wytwórczy w zakresie bardziej wydajnej strukturyzacji treści globalnej i zarządzania nią.

Eksperckie zespoły naszych konsultantów i programistów potrafią projektować, wdrażać i obsługiwać cyfrowe platformy zarządzania doświadczeniem cyfrowym i systemy zarządzania dokumentami w sposób dostosowany do wymagającego i konkurencyjnego kontekstu globalnego środowiska pracy. 

Zastosowane rozwiązania

Dostarczona przez nas innowacyjna technologia i ustrukturyzowane procesy pomogą naszym klientom zapewnić lojalność konsumentów i skrócić czas opracowywania i wprowadzania produktów na rynek. Dzięki temu zapewniamy naszym klientom globalną konkurencyjność. 

Global Content Suite

Dzięki połączeniu specjalistycznych usług z najlepszą technologią rozwiązanie to spełnia wszystkie potrzeby związane z tłumaczeniami, lokalizacją i publikacjami wieloformatowymi.

Customer Experience Solutions

Spełnienie wysokich oczekiwań klientów. Zapewnienie możliwie jak najlepszych doświadczeń we wszystkich kanałach komunikacji.

Product Information Solutions

Platforma obsługująca współpracę z klientami, dostawcami i partnerami. Umożliwia udostępnianie informacji w ramach obsługi związanej z produktem.

Czytaj dalej
Plant Information Suite

Bezpieczny internetowy interfejs umożliwiający dostęp do wszystkich zasobów i dokumentów związanych z zakładem przemysłowym oraz zarządzanie nimi.

Customers come first

Alcatel Lucent - AMPLEXOR customer
BMW - AMPLEXOR customer
Bosch - AMPLEXOR customer
Buhler - AMPLEXOR customer
Daikin - AMPLEXOR customer
Hauni - AMPLEXOR customer
IBM - AMPLEXOR customer
Knorr-Bremse - AMPLEXOR customer
KUKA - AMPLEXOR customer
Mercury - AMPLEXOR customer
Michelin - AMPLEXOR customer
Schindler - AMPLEXOR customer
seb - AMPLEXOR customer
Siemens - AMPLEXOR customer
Spaceclaim corporation - AMPLEXOR customer
TEREX - AMPLEXOR customer
Trumpf - AMPLEXOR customer
viessmann - AMPLEXOR customer

Klienci są najważniejsi

file
file
file
file
file
file
file
file
file
file
file
file
file
file
file
file
file
file