Przemysł lotniczy i kosmonautyczny, przemysł obronny i transport

Przemysł lotniczy i kosmonautyczny, przemysł obronny i transport

Firmy w przemyśle lotniczym i kosmonautycznym, przemyśle obronnym i sektorze transportu działają na skalę globalną w wysoce konkurencyjnym środowisku. Ich główne priorytety to utrzymanie maksymalnego bezpieczeństwa oraz zapewnienie zgodności regulacyjnej i możliwie jak najwyższej jakości usług. W tej sytuacji firmy te stają przed coraz większymi wyzwaniami związanymi z presją konkurencji i zewnętrznymi czynnikami gospodarczymi.

Zarządzając złożonymi łańcuchami dostaw, obejmującymi klientów, dostawców, partnerów, wykonawców, doradców i OEM (producentów oryginalnych części), firmy te muszą stale stawiać czoła zadaniom związanym z przepływem ogromnych ilości informacji. Zarządzanie cyklem życia treści i informacji ma kluczowe znaczenie. Wymaga ono wydajnych systemów, potrafiących sprostać rygorystycznym wymaganiom, tak jak w przypadku zapewnienia zgodności z regulacjami branżowymi. Dokumentację produktową i konserwacyjną trzeba tworzyć szybciej i publikować z wykorzystaniem różnych kanałów komunikacji (np. PDF, intranet, strona internetowa lub wbudowane systemy komputerowe). 

Jak możemy pomóc

W AMPLEXOR oferujemy dostęp do cennych zasobów wiedzy fachowej w formie usług, doradztwa i systemów. Jesteśmy również w stanie zapewnić najlepsze zasoby, które pozwolą rozwiązać problemy związane z zarządzaniem cyklem życia informacji o produkcie. Lata doświadczeń z największymi klientami umożliwiają nam zaoferowanie rozwiązań wykorzystujących normy branżowe, takie jak S1000D, ATA 2200 i 2300, XML, systemy dynamicznej publikacji oraz zarządzania treścią.

Od lat opracowujemy swoje usługi w celu ograniczenia ogólnego kosztu własności. Oferujemy usługi z zakresu technicznych opracowań autorskich zgodnych z S1000D, usługi związane z tłumaczeniami i Common Source DataBase (CSDB). Możemy wdrażać gotowe platformy programowe wykorzystujące koncepcję S1000D.

Zastosowane rozwiązania

Wobec wielkich wyzwań, jakimi są duża konkurencja oraz wysokie oczekiwania i wymagania klientów, pomagamy organizacjom podnieść wartość ich usług przy jednoczesnym zwiększeniu marży. 

Aerospace Documentation Suite

Zapewnij ochronę i aktualność instrukcji operacji lotniczych oraz pomocniczej dokumentacji obsługi technicznej oraz zadbaj o ich zgodność z normami.

Global Content Suite

Dzięki połączeniu specjalistycznych usług z najlepszą technologią rozwiązanie to spełnia wszystkie potrzeby związane z tłumaczeniami, lokalizacją i publikacjami wieloformatowymi.

Customer Experience Solutions

Wychodź naprzeciw wysokim oczekiwaniom swoich klientów, zapewniając najlepsze doświadczenia w obrębie wszystkich kanałów komunikacji.

Enterprise Content Solutions

Co zapewni dalszy rozwój działalności? Jak najlepsze wykorzystanie dostępnych treści w jak najkrótszym czasie przy zachowaniu maksymalnego bezpieczeństwa.

Klienci są najważniejsi

Airfrance - klient firmy AMPLEXOR
Airbus - klient firmy AMPLEXOR
Armee de l'air - klient firmy AMPLEXOR
Astronics Armstrong Aerospace - klient firmy AMPLEXOR
ATR - klient firmy AMPLEXOR
Bell Helicopter - klient firmy AMPLEXOR
Bombardier the evolution of mobility - klient firmy AMPLEXOR
DCNS - klient firmy AMPLEXOR
Esterline - klient firmy AMPLEXOR
FN Herstal - klient firmy AMPLEXOR
L3 communications - klient firmy AMPLEXOR
Pratt & Whitney - A United Technologies company - klient firmy AMPLEXOR
Rheinmetall - klient firmy AMPLEXOR
Safran - klient firmy AMPLEXOR
Thales - klient firmy AMPLEXOR